Dňa 03.02.2017 sa v našej chovateľskej stanici narodilo 5 šteniatok, jedna fenka a štyria psíci.

 

 

Alastor Jantárová hviezda (psík): náš prvorodený psík, elegantného formátu s veľmi peknou hlavou. Energie má na rozdávanie, je jedným z neúnavných, keď súrodenci spia Alastor sa ešte stále hrá, využíva chvíle keď má všetky hračky pre seba.

 

Albus Jantárová hviezda (psík): druhý energizer, veľmi veselý a neúnavný agiliťák, komik, ktorý nezaprie typickú povahu plemena. Albus veľmi rád behá, miluje voľný priestor na svoje prískoky a otočky.

 

Amadeus Jantárová hviezda (psík): psík peknej stavby tela s veľmi peknou hlavou, o niečo málo kľudnejšej povahy, rád sa hrá a mazná, ale súrodencov ponaháňa a prevalcuje.

 

Asterion Jantárová hviezda (psík): vážny, odvážny a veselý psík pekného formátu s krásnou hlavou. Povahu schapendoesa nezaprie, má rád spoločnosť a hry so súrodencami. Je zvedavý, ale zároveň opatrný.

 

Arwen Jantárová hviezda (sučka): ako jediná dievčina si od bratov nenechá poskákať po hlave, ale rada sa s nimi ponaháňa, je pekného formátu s peknou hlavou. Miluje ľudí, je veselá a hravá, zvedavá, ale aj opatrná.


 

otec   matka
 
IT CH Mago Merlino Des Uns et Des Autres JCH SK Alicia von den Lechfeldzwergen

Nar. 4.októbra 2012


Farba: šedá-čierna


DBK A/A, DLK 0/0 prostý všetkých očných vád, GPRA +/+


Ch IT, 3xCAJC, 7xCAC, 7xBOB, Víťaz mladých špeciálnej výstavy, Víťaz špeciálnej výstavy. Najlepší pes klubovej výstavy.


Toby je rodinný pes, úžasnej priateľskej povahy, hravý, typický predstaviteľ plemena vzhľadom aj povahou. Na výstavách vždy výborný.

 

Nar. 24.októbra 2014

 

Farba: sivo-modro-čierna

 

DBK A/A, prostá všetkých očných vád, GPRA +/+

 

JCh SK, 3xCAJC, 10xCAC, 12xBOB, 5xCACIB

 

Alica je veselá, má veľmi priateľskú povahu. Zo športov ju zaujalo agility, vyskúšala si aj nosework nakoľko má veľmi dobrý čuch, ale najviac sa jej páči v prírode, kde si môže voľne pobehať.